Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp. z o.o.

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp. z o.o.
ul. Towarowa 35
61-896 Poznań
wielkopolskie
NIP: 7811846734,
Telefon: 883 088 629

Agencja Pracy FallWork jest liderem w sektorze usług personalnych w Polsce. Ich atutem jest wieloletnie doświadczenie i zespół najlepszych specjalistów, którzy doskonale znają realia współczesnego rynku pracy i wiedzą, jak stworzyć pakiet rozwiązań perfekcyjnie dopasowany do potrzeb i oczekiwań klienta. To, co wyróżnia ich na tle konkurencji to wielotorowe działanie obejmujące różne obszary rynku pracy.
 
FallWork oferuje usługę rekrutacji specjalistycznych. Ich headhunterzy rekrutujący na stanowiska średniego i wyższego szczebla, pracują w wysoko wyspecjalizowanych zespołach zajmujących się wyłącznie jedną branżą, dzięki czemu mogą pochwalić się wyjątkowo dobrą znajomością rynku, na jakim działają. To sprawia, że gwarantują klientom dotarcie do najlepszych specjalistów z danej dziedziny.
 
Podstawą działania Agencji jest również leasing pracowników tymczasowych. To model, dzięki któremu klienci mają dostęp do rozbudowanej bazy danych najlepszych kandydatów, którymi mogą błyskawicznie uzupełnić swój podstawowy personel. Dotyczy to zarówno prac sezonowych, jak i do dużych projektów obejmujących całe działy firmy.

Ogłoszenia firmy Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp. z o.o.

Żadne z ogłoszeń nie pasuje do wymaganych kryteriów.
Kategorie ogłoszeń
Schowek
Do góry