Wywiad z Tomaszem Gilewskim o PLC

2021-08-06

Obserwowałem go już od dawna, w zasadzie od 2015 roku kiedy trafiłem na jego publikacje o programowaniu sterowników PLC Siemens. Zagłębiając się w jego działalność, byłem pod wrażeniem posiadanej przez niego wiedzy. W dodatku aktywnie się nią dzielił, organizując również szkolenia. Mowa o sławnym programiście PLC Tomaszu Gilewskim, o którym słyszał prawie każdy automatyk.

Przez długi okres mieliśmy kilka prób podjęcia współpracy, bo nasza misja jest bliska jego misji – integrowanie ludzi z automatyką i edukacja. W końcu w 2021 roku nam się udało! Wspólnie zaprojektowaliśmy pełny kurs online traktujący o programowaniu sterowników PLC Siemens w języku SCL.

Po zakończonym tygodniu nagrań poprosiłem, Tomasza czy mogę przeprowadzić z nim luźny wywiad o jego karierze i podejściu do programowania. Zgodził się!
Szczerze przyznaję, że jest to najciekawszy wywiad, jaki miałem do tej pory okazję poprowadzić. Podczas rozmowy Tomasz zaskoczył mnie wielokrotnie, miałem wrażenie, że całe swoje życie poprowadził świadomie i zdecydowanie. To naprawdę inspirujące! 

Wywiad trwa około 45 min i jest dostępny do odbioru bezpłatnie po zalogowaniu. 
Zapraszam zatem do zapisu na ten materiał, bo jestem przekonany, że nawet nie zauważysz, jak mija te 45 minut.

ZOBACZ WYWIADDo góry