Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Automatyka Łódź

Wymiar pracy
Zlecenie
Umowa
  • Umowa zlecenie
Poszukuję osoby na stanowisko automatyka. Umowa zlecenie na 1-3 projekty, później oczywiście możliwość dalszej współpracy :) Praca zdalna, lecz na spotkania odnośnie projektu obowiązkowy przyjazd do Łodzi.

Zakres obowiązków:
  • Projektowanie i wykonywanie urządzeń,
  • Programowanie sterowników PLC,
  • Projektowanie i składanie szaf sterujących,
  • Ofertowanie części układu automatyki i sterowania,
  • Wykonywanie dokumentacji techniczno-ruchowej,
  • Instalacja nowych maszyn.

Wymagania:
  • Doświadczenie w programowaniu sterowników,
  • Wykształcenia technicznego, preferowane: automatyka przemysłowa.

Oferujemy:
  • Umowa zlecenie,
  • Praca zdalna.

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych