To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Automatyka Poznań

Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
RCE Automatyka jest prężnie działającą firmą zajmującą się automatyką przemysłową oraz budową i remontami maszyn.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko Automatyk – Programista PLC.

Zakres obowiązków:
  • Programowanie sterowników PLC
  • Programowanie paneli HMI
  • Integracja, modernizacja i uruchamianie systemów automatyki

Wymagania i umiejętności:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka lub pokrewne)
  • Umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych
  • Szeroka wiedza z zakresu automatyki
  • Znajomość sterowników PLC (Allen Bradley, Mitsubishi, Siemens, B&R)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Solidność i odpowiedzialność
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
  • Korzystne warunki finansowe
  • Ciekawą pracę przy projektach dla międzynarodowych kontrahentów
  • Dostęp do nowych technologii stosowanych w przemyśle
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
  • Specjalistyczne szkolenia i możliwość zdobycia cennego doświadczenia

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@rce-automatyka.pl
Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę 1 lub 2:
  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb procesu rekrutacyjnego na stanowisko Automatyk - Programista PLC, prowadzonego przez RCE Automatyka Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Pile(64-920),  Al. Powstańców Wielkopolskich 160.
  2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych przez RCE Automatyka Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Pile(64-920),  Al. Powstańców Wielkopolskich 160.

Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry