Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży technicznej poszukujemy obecnie kandydatów/kandydatek na stanowisko:
Automatyk ( SCADA )

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie systemów wizualizacji procesów (HMI/SCADA)
  • Programowanie sterowników PLC Siemens
  • Praca nad rozwojem algorytmów automatyki
  • Nadzór oraz utrzymanie w aktualności dokumentacji maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie prac związanych z przebudową i budową nowych urządzeń przemysłowych
  • Opracowywanie instrukcji obsługi dotyczących systemów sterowania.

Wymagania:
  • Wykształcenia wyższego lub średniego technicznego w zakresie automatyki, robotyki, elektryki bądź pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomości układów sterowania elektrycznego, pneumatycznego i hydraulicznego
  • Umiejętności czytania oraz modyfikowania programów PLC
  • Praktyczna znajomość systemów SCADA
  • Znajomość systemów bazodanowych SQL
  • Umiejętności programowania i obsługi elementów automatyki (sterowników PLC, paneli operatorskich, falowników, regulatorów, itp.) w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia diagnostyki i usunięcia awarii.

Nasz klient oferuje:
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie w realizacji celów
  • Pracę w systemie jednozmianowym
  • Możliwość pracy w 80% zdalnej
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony
  • Przyjazne środowisko i dobra atmosfera
  • Praca przy innowacyjnych projektach
  • Szerokie portfolio produktów
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Kursy językowe.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry