Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Automatyka Gliwice

Pełen etat
Umowa
Dla naszego Klienta - stabilnej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Gliwicach, w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Automatyk Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. AUR/9207

Najważniejsze obowiązki:
  • usuwanie bieżących awarii,
  • modernizacje i udoskonalenia maszyn, urządzeń, instalacji oraz systemów,
  • udział w noych projektach,
  • programowanie sterowników.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie w pisaniu programów PLC,
  • znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, schematami,
  • samodzielność i chęć do pracy,
  • gotowość do pracy zmianowej.
Oferujemy:
  • pracę stacjonarną w oparciu o umowę o pracę
  • stałe godziny pracy,
  • styczność z nowoczesnymi technologiami,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, świadczenia socjalne oraz benefity (m. in. pakiet medyczny, imprezy firmowe, karta sportowa),
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz pakietem szkoleń.

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych