Automatyk Utrzymania Ruchu w CLAVEY

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Automatyka Poznań

Pełen etat
Umowa

W branży Automotive jesteśmy od ponad 35-ciu lat. Świadczymy usługi techniczne w zakresie Utrzymania Ruchu, zarządzania obiektami, optymalizacji procesów i zapewniania jakości oraz jako agencja zatrudnienia. W Europie zatrudniamy już ponad 500 specjalistów.

Do nowego projektu na terenie dużej, nowoczesnej fabryki produkcyjnej poszukiwany:

Automatyk Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Swarzędz

Przykładowe zadania w CLAVEY:
  • wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń oraz linii produkcyjnych
  • wykonanie analizy PLC korzystając z pakietu oprogramowania Siemens SIMATIC STEP 7, WinCC
  • diagnozowanie i usuwanie usterek w robotach przemysłowych KUKA, ABB
  • analiza i konfiguracja napędów SEW
  • obsługa nowoczesnych systemów wizyjnych w celu kontroli procesu technologicznego
  • udział we wdrażaniu do produkcji nowych maszyn/robotów

Dołącz do nas jeśli:
  • masz wykształcenie min. średnie techniczne kierunkowe (preferowane kierunki Automatyka lub Robotyka)
  • min. 2 letnia praktyka zawodowa
  • posiadasz uprawnienia elektryczne do 1 kV
  • potrafisz pracować w zespole
  • jesteś gotowy do pracy w systemie wielozmianowym

Jeśli jeszcze się wahasz, dodamy, że:
  • zatrudnimy Cię na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • otrzymasz indywidualny plan specjalistycznych szkoleń i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych zaraz po okresie próbnym, m.in. programowanie sterowników logicznych Siemens S7 300/400 oraz 1500
    (Tia Portal), sieci przemysłowe Profinet, obsługa i serwis robotów KUKA i ABB
  • wynagrodzenie zasadnicze od 5000 zł brutto + premia (dla min. 2 letniego doświadczenia w Utrzymaniu Ruchu)
  • otrzymasz dofinansowanie do karty Multisport
  • będziesz mógł zgrać się z zespołem na imprezach integracyjnych

Nie czekaj! Aplikuj!
CV z poniższym oświadczeniem prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@clavey.eu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy przez Clavey Personal Power Sp. z o.o. nr rejestru 12371 z siedzibą w Poznaniu, jako ich administratora, w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.”

Jeżeli jesteś zainteresowany(a), aby Twoja oferta była brana pod uwagę w innych rekrutacjach przez nas prowadzonych, prosimy o złożenie dodatkowego oświadczenia następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy na potrzeby innych procesów rekrutacji prowadzonych przez Clavey Personal Power Sp. z o.o. nr rejestru 12371 z siedzibą w Poznaniu.”

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych