Automatyk w dziale utrzymania ruchu

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Automatyka Kędzierzyn Koźle

Szczegóły ogłoszenia

Oferujemy:
  • Stabilną praca w jednej z największych firm przetwórstwa tworzyw sztucznych w Europie
  • Możliwość zapoznania się i pracy na najnowocześniejszych maszynach w Europie i na świecie
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym + dyżury telefoniczne
  • Wynagrodzenie 4500-5000zł netto
  • Comiesięczne premie uznaniowe

Zadania:
  • Bieżący serwis urządzeń produkcyjnych i pomocniczych będących na wyposażeniu zakładu
  • Prace montażowe i instalacyjne maszyn, urządzeń i instalacji wynikające z prowadzenia zadań
  • Diagnostyka układów zbudowanych w oparciu o sterowniki PLC

Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie minimum średnie kierunkowe (elektryk, automatyk, mechatronik oraz pokrewne)
  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu w firmie przemysłowej
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość programowania i umiejętność  diagnostyki układów zbudowanych w oparciu o sterowniki PLC i panele HMI
  • Znajomość podstaw elektroniki
  • Uprawnienia SEP eksploatacja do 1 kV

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych