Brygadzista elektryków budowlanych - Dania

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Elektryka i Energetyka Lublin

Wymiar pracy
Inna
Umowa
SilverBack - zapewniamy możliwość uczestnictwa w najbardziej prestiżowych projektach w Europie.

Obecnie poszukujemy: Brygadzisty elektryków budowlanych
Miejsce pracy: Dania

Obowiązki:

  • Nadzorowanie trwających prac
  • Wykrywanie i eliminowanie usterek
  • Współpraca z kierownictwem projektu m.in. w zakresie planowania i wydajności prac
  • Przestrzeganie zasad i procedur firmy, a także zasad BHP
  • Ewidencja czasu pracy podległych pracowników
  • Transport pracowników na lotnisko
  • Montaż instalacji elektrycznych
  • Okablowanie sprzętu i systemów oświetleniowych
  • Instalacja przewodów, włączników, kabli i transformatorów
  • Czytanie diagramów i rysunku technicznego
  • Wykonywanie pomiarów i prób po montażu
  • Naprawa instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych

Wymagania:

  • Doskonałe umiejętności kierownicze
  • Doświadczenia na stanowisku brygadzisty (min. 2 lata)
  • Znajomość przepisów budowlanych
  • Znajomość instalacji elektrycznych stosowanych w budownictwie przemysłowym
  • Posiadanie ważnych uprawnień (certyfikatów) do wykonywania zawodu elektryka
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (średniozaawansowany)
  • Doskonała umiejętność samoorganizacji i delegowania zadań
  • Umiejętność pracy zgodnie z harmonogramem
  • Dbałość o zachowanie wysokich standardów jakości
  • Stosowanie się do przepisów BHP
  • Wielozadaniowość i umiejętność zarządzania priorytetami
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Pracę w systemie rotacyjnym (terminowe zjazdy do kraju)
  • Wsparcie koordynatorów oraz pracowników administracyjnych przez cały okres zatrudnienia
  • Nieodpłatne zakwaterowanie w pojedynczym pokoju
  • Nieodpłatne loty rotacyjne
  • Nieodpłatny transport na terenie kraju pracy
  • Organizacja wszystkich niezbędnych formalności
  • Pakiet socjalny

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, skontaktuj się z nami już dziś.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

www.silverback.ie

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia (KRAZ) : 16693

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych