Szczegóły ogłoszenia

ANIRO SP. z o.o od ponad 30 lat dostarcza rozwiązania z dziedziny automatyki przemysłowej. Oferuje Klientom kompleksowe usługi inżynierskie od projektu po realizację. Firma prowadzi również działalność handlową jako wyłączny dystrybutor marki LS IS w Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 Doradca Techniczno-Handlowy
(Wielkopolska (region 2) i Podkarpacie/ Lubelskie (region 8))

Opis stanowiska:
  •  aktywne poszukiwanie nowych klientów
  •  utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi partnerami
  • rozwój istniejącej struktury sprzedaży na obsługiwanym terenie
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów i usług inżynierskich
  • negocjowanie warunków sprzedaży i przygotowywanie ofert handlowych
  • prezentacja i promocja firmy na rynku
  • monitorowanie i analiza działań konkurencji, raportowanie prowadzonych przez siebie działań
  • współpraca z innymi działami firmy szczególnie logistyką i marketingiem
  • praca w systemie home – office
Oczekujemy:
  • wykształcenia co najmniej średniego technicznego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku w branży elektrotechnicznej lub pokrewnej
  • komunikatywności i otwartości na nowe wyzwania
  • praktycznej umiejętności stosowania technik handlowych i negocjacyjnych
  • wysokiej motywacji do pracy i orientacji na osiąganie wyników
  • bardzo dobrej organizacji własnego czasu pracy i samodyscypliny
  • dyspozycyjności i mobilności w granicach regionu pracy
  • samodzielności i odpowiedzialności za wykonywanie powierzonych zadań
  • prawa jazdy kategorii B
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziane)
  • obsługi programów z pakietu MS Office
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • zatrudnienie w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania techniczne
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport i wiele innych)

Kandydatów prosimy o załączenie do CV aktualnej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 605... 605633278Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry