Doradca Techniczno – Handlowy Systemów Automatyki

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Sprzedaż Poznań

Szczegóły ogłoszenia

Jeden z wiodących producentów systemów automatyki przemysłowej na świecie, w związku z rozwojem sieci dystrybucyjnej na terenie Polski, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Obsługa aglomeracji przemysłowej zlokalizowanej w Poznaniu i okolicznych terenach przemysłowych

Nasz klient oferuje:
  • Umowa o pracę na pełny etat i bardzo dobre wynagrodzenie zasadnicze
  • Możliwość osiągania wysokich zarobków poprzez atrakcyjny system premiowy
  • Narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon
  • Szkolenia techniczne i handlowe
  • Benefity pozapłacowe
  • Wsparcie techniczne
Zakres obowiązków:
  • Sprzedaż systemów i komponentów automatyki przemysłowej
  • Doradztwo techniczne w doborze produktów i rozwiązań technologicznych
  • Realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie
  • Zapewnienie obowiązujących standardów obsługi klienta
Wymagania:
  • Co najmniej roczne doświadczenie w sprzedaży B2B dla zakładów przemysłowych
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub studenci studiów zaocznych (IV lub V rok)
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Zainteresowanie branżą automatyki
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry