Elektromechanik - Legnica - Oferta Pracy

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Elektryka i Energetyka Legnica

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412 to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektromechanik

Zadania:
  • Wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii elektrycznych/ mechanicznych maszyn
  • Dokonywanie pomiarów, przeglądów, napraw i konserwacji maszyn/ urządzeń
  • Analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu ich eliminacji
  • Współpraca z innymi działami
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością rozwoju i późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez naszego Klienta
  • Stabilne wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy
  • Pracę w znanej, prestiżowej firmie
  • Pracę od zaraz - sprawną, bezstresową rekrutację
  • Wsparcie ze strony Konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji oraz zatrudnienia
  • Bezpośredni kontakt z Konsultantem Manpower na terenie zakładu - dyżury pracownicze
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Smaczne posiłki pracownicze na terenie zakładu
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy
  • Przyjazną atmosferę
  • Ciekawą pracę w zgranym, dynamicznym zespole
  • Pracę na pełen etat
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnego pakietu Manpower Premium
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie elektryczne/ elektroniczne/ mechaniczne
  • Doświadczenie zawodowe w dziale utrzymania ruchu, w przemyśle, w instalacjach elektrycznych, parowych, pneumatycznych
  • Uprawnienia energetyczne
  • Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Dyspozycyjność (praca w syst. III-zmianowym lub IV-brygadowym)
Kontakt: 882 907 795 / maciej.slowikowski@manpower.pl
nr. ref.: ELK/043/OLO

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych