Elektryk - Mechanik Utrzymania Ruchu

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Mechanika Częstochowa

Pełen etat
Umowa
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy elektryków - mechaników do pracy w utrzymaniu ruchu w zakładzie produkującym części dla przemysłu motoryzacyjnego.
Zakład należy do amerykańskiego koncernu zatrudniającego na całym świecie ponad 30 tys. osób w 90 zakładach. Firma została wyróżniona w 2017 roku Nagrodą Polskiego Przemysłu Motoryzacyjnego w kategorii PRACODAWCA.

Elektryk-Mechanik Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Częstochowa

Zakres obowiązków
·       Wykonywanie przeglądów maszyn w zakresie automatyki oraz instalacji elektrycznych.
·       Diagnozowanie, usuwanie oraz analiza awarii maszyn, w szczególności w zakresie automatyki i elektroinstalacji.
·       Usprawnienie istniejących maszyn, urządzeń i stanowisk produkcyjnych.
·       Wdrażanie usprawnień mających na celu poprawę zdolności procesów produkcyjnych.
·       Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami.

Nasze oczekiwania
·       Wykształcenie min. średnie techniczne na kierunku automatyka, elektryka, mechatronika lub inne pokrewne.
·       Doświadczenie na podobnym stanowisku.
·       Praktyczna wiedza z zakresu automatyki i elektroinstalacji na liniach produkcyjnych.
·       Umiejętność czytania rysunków technicznych, schematów elektrycznych.
·       Mile widziane uprawnienia SEP.
·       Dobra organizacja pracy własnej i zdolność do samodzielnej pracy.
·       Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Co oferujemy w zamian:
·       Umowę o pracę na pełny etat.
·       Atrakcyjne wynagrodzenie – 4000 zł netto.
·       Zatrudnienie w renomowanym zakładzie o międzynarodowym zasięgu.
·       Praca w nowoczesnym środowisku technologicznym.
·       Możliwość awansu i dalszego rozwoju w automatyce przemysłowej.
·       Dostęp do szkoleń zawodowych oraz profesjonalnych narzędzi pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres allektro.rekrutacja@wp.pl lub o kontakt telefoniczny:  574 474 789

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych