Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Elektryka i Energetyka Gliwice

Szczegóły ogłoszenia

Poszukujemy Elektryka do działu utrzymania ruchu.

Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:
  • Zapobieganie awarii urządzeń elektrycznych, elektromechanicznych oraz instalacji elektrycznych
  • Szybkie i skuteczne usuwanie awarii urządzeń oraz instalacji elektrycznych
  • Załączanie i wyłączanie urządzeń elektrycznych w czasie prac przeglądowych i remontowych
  • Parametryzacja układów napędowych z wykorzystaniem przemienników częstotliwości (SIEMENS)
Wymagania:
  • Mile widziane wykształcenie zawodowe bądź techniczne, o profilu elektryka lub automatyka;
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka lub automatyka;
  • Znajomość elektrycznych układów napędowych (przemienniki i softstarty) SIEMENS;
  • Umiejętność czytania rysunków i schematów elektrycznych.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne premie;
  • Szkolenia wspierające Twój rozwój zawodowy;
  • Grupowe ubezpieczenie na życie;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Wczasy pod gruszą;
  • Zniżki pracownicze i dofinansowania.

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych