Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Elektryka i Energetyka Strzebielinek

Wostok HR zajmuje się budowaniem zespołów do działów, zakładów i magazynów produkcyjnych oraz dystrybucyjnych. Zarządzamy kompleksowo rekrutacjami oraz odpowiadamy za zatrudnienia w danym miejscu pracy. Widniejemy w KRAZ pod numerem 13050.

Obecnie dla naszego Klienta o międzynarodowym zasięgu w branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów do pracy w Gniewinie na stanowisko:

Oczekiwania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane
  • znajomość urządzeń wykorzystywanych w firmach produkcyjnych
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • umiejętność podejmowania decyzji i samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole

Zadania:
  • zabezpieczanie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych
  • instalacja, usuwanie awarii i monitorowanie maszyn i urządzeń
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji
  • współpraca z innymi działami

Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej o silnej pozycji rynkowej
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w systemie zmianowym
  • atrakcyjny pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Multisport, dopłata do paliwa, dopłaty do kursów językowych, Państwowy Fundusz  Świadczeń Socjalnych
  • bonusy finansowe za utrzymywanie wydajności i ciągłości pracy maszyn

Zapraszamy do przesyłania CV z nazwą stanowiska w tytule i z dopiskiem: „Dobrowolnie i świadomie wyrażam zgodę, aby moje dane osobowe zawarte w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych były wykorzystywane na potrzeby procesu rekrutacyjnego na stanowisko Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu, prowadzonego przez Wostok HR sp. z o.o.” Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych