EMT-SYSTEMS Centrum Szkoleń Inżynierskich

Szczegóły ogłoszenia

EMT-Systems sp. z o. o. Centrum Szkoleń Inżynierskich specjalizuje się w organizacji kursów i szkoleń z zakresu mechatroniki i szeroko pojmowanych technik inżynierskich.

Nasze szkolenia obejmują swoim zakresem techniki:

 • automatyzacji,
 • utrzymania ruchu,
 • projektowania,
 • mechatroniki,
 • informatyki,
 • mechaniki,
 • robotyki,
 • zarządzania jakością.

Na rynku szkoleniowym działamy od 2006 roku. Proponujemy innowacyjne podejście do systemu kształcenia kadr inżynierskich i technicznych branż przemysłowych. Konstruujemy szkolenia kompleksowe, ukierunkowane na kadry utrzymania ruchu maszyn i urządzeń oraz projektantów działających w różnorodnych środowiskach CAD/CAM/CAE.

Nasze szkolenia to gwarancja wysokiej jakości i profesjonalizmu będących wynikiem wieloletniego doświadczenia w zakresie programów szkoleniowych dla firm, instytucji państwowych, szkolnictwa, a także klientów indywidualnych. To właśnie sukcesy naszych klientów są naszą najlepszą wizytówką.


Klient jest najważniejszy 
– to domena pracy naszego zespołu


Misją kadry EMT-Systems jest nie tylko dbałość o Klienta uczestniczącego w szkoleniu. Wszyscy nasi pracownicy skrupulatnie dbają o kompleksową pomoc każdemu zainteresowanemu ofertą. Jeszcze na długo przed zgłoszeniem uczestnictwa w wybranym szkoleniu, nasi specjaliści dbają, aby każdy zainteresowany otrzymał niezbędną pomoc w prawidłowym wyborze szkolenia.

Pomagamy określić rzeczywiste kwalifikacje przyszłego kursanta, a także prawidłową ścieżkę szkoleń. W trakcie szkoleń badamy przyrost wiedzy, co automatycznie pozwala określić efektywność naszej pracy.

Udzielamy wsparcia technicznego i konsultacji z zakresu często wykraczającego poza ramy programowe szkolenia, w którym kursant uczestniczy.

Służymy pomocą nie tylko stacjonarnie, w trakcie rozmów telefonicznych, wyjaśniając wszystkie nurtujące Klienta pytania, ale także niejednokrotnie pomagamy na miejscu, w siedzibie Klienta.

Nasi specjaliści przeprowadzają rozpoznanie potrzeb, proponują optymalne rozwiązanie i wybór prawidłowej ścieżki szkoleń. Niejednokrotnie wynikiem konsultacji jest przygotowanie dedykowanego, szytego na miarę szkolenia, które w maksymalnym stopniu pokrywa potrzeby szkoleniowe Klienta.

Informacji o szkoleniach udzielamy telefonicznie, codziennie od 8:00 do 16:00, a także drogą mailową 24h na dobę. Zadzwoń bądź napisz, sprawdzimy, co możemy dla Ciebie zrobić.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 510... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

 • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
 • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
 • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry