Inyżnier serwisu / mechatronik

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Automatyka Kraków

Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
  • B2B (FV)
Praca Inżynier Serwisu - Automatyk/Mechatronik

Zakres obowiązków:
- Programowanie sterowników PLC (Siemens, Bosch Rexroth),
- Uruchamianie maszyn u klientów w Polsce i Europie
- Rozwiązywanie problemów technicznych oraz modyfikacje maszyn u klienta
- Szkolenie personelu z zakresu obsługi maszyn i urządzeń

Wymagania:
- Preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe: automatyka, mechatronika lub pokrewne
- Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- Dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego
- Prawo jazdy kategorii B
- Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Oferujemy:
- Umowę o pracę
- Wysokie wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności
- Samochód służbowy
- Szkolenia w niemieckiej firmie, będącej liderem na rynku maszyn pakujących

serwis@homech.pl
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry