Inżynier elektryk/automatyk MIEJSCE PRACY: WROCŁAW

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Elektryka i Energetyka Wrocław

Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
Opis i obowiązki
  • uczestnictwo w projektach wdrażania nowych rozwiązań technicznych, m.in. w branży Automotive,
  • udział w projektowaniu nowych oraz modyfikowanie istniejących systemów automatyki przemysłowej,
  • przygotowywanie i nadzór prac z zakresu instalacji elektrycznych automatyki przemysłowej,
  • udział w projektowaniu układów elektrycznych, ścisła współpraca z działem konstrukcyjnym, zaopatrzenia i montażu, działu elektrycznego i automatyki oraz ewentualnymi podwykonawcami,
  • nadzorowanie i aktualizacja dokumentacji technicznych,
  • kontakt z klientami.
Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (elektryka / elektrotechnika o specjalności automatyka lub pokrewne),
  • gotowość do wyjazdów zagranicznych i krajowych na szkolenia oraz realizację projektów,
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego branżowego w stopniu komunikatywnym
    (w mowie i piśmie),
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej,
  • uprawnienia SEP 1kV E,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy,
  • sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków,
  • chęć zdobywania wiedzy i rozwijania się

    Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w branży Automotive,
  • doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych automatyki,
  • znajomość i obsługa programu ePLAN P8,
  • znajomość środowiska TIA Portal lub Step7 oraz programowania sterowników firmy Siemens,
  • znajomość dyrektywy maszynowej, norm i zasad w zakresie doboru i eksploatacji urządzeń elektrycznych,
  • uprawnienia do pomiarów parametrów sieci elektrycznej - pomiary końcowe/odbiorcze.

    Co oferujemy

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych