Inżynier Elektryk Projektant (Eplan)

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Elektryka i Energetyka Szczecin

Pełen etat
Umowa
Praca w QT Swiss Engineering to przede wszystkim styczność z najnowszymi technologiami w branży automotive oraz realizacja projektów dla najbardziej prestiżowych klientów, takich jak: Volkswagen, Audi, BMW, Mercedes, Tesla, Lexus, Jaguar oraz wielu innych.

Obecnie zatrudniamy już ponad 600 osób, a międzynarodowe doświadczenie i szeroki zakres kompetencji high-tech pozwalają nam podejmować coraz śmielsze wyzwania biznesowe.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier Elektryk Projektant (Eplan)
Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:
  • projektowanie instalacji elektrycznych zgodnie z ustaleniami w środowisku Eplan Electric P8 w branży automotive (mile widziane doświadczenie w standardzie Opla lub Daimlera);
  • weryfikacja dokumentacji ePlan otrzymanej od podwykonawców;
  • przygotowanie list materiałowych do zamówień;
  • kontakt z klientem;
  • współpraca z działem automatyki oraz konstrukcji.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne – preferowane wykształcenie elektryczne;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • preferowana znajomość tworzenia dokumentacji w ePlan;
  • znajomość podstawowych zagadnień automatyki przemysłowej;
  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego;
  • gotowość do wyjazdów służbowych;
  • kreatywność, komunikatywność i sumienność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność pracy w zespole oraz organizacji własnego czasu pracy;
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • pracę dla globalnego lidera - jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm robotycznych na świecie;
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę);
  • dodatkowy system premiowania;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz poznania najnowszych technologii w branży automotive;
  • kartę Multisport oraz inne benefity pracownicze;
  • przyjazną atmosferę oraz pracę w zespole specjalistów w dziedzinie projektowania;
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych