Inżynier projektu ROBCO Sp. z o.o.

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Automatyka Toruń

Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
Praca ????
Rekrutujemy! Poszukujemy kandydatów do pracy w naszym zespole. Zapraszamy do aplikowania na stanowisko Inżynier projektu

ROBCO sp. z o.o.
www.robco.technology
Robotyka Automatyka Sterowanie
Inżynier projektu
Miejsce pracy: Toruń

Zakres obowiązków:
  • sporządzanie ofert
  • opracowywanie dokumentacji projektowych, w tym schematy instalacji automatyki i sterowania
  • nadzór nad projektami
  • przygotowywanie ofert techniczno-handlowych dla klientów końcowych
  • praca w terenie (przeprowadzanie wizji lokalnych i inwentaryzacji technicznych)

Od kandydata oczekujemy:
  • dobra znajomość środowiska EPlan, CAD oraz programów branżowych min. cenniki producenckie
  • dobra znajomość programu Microsoft Excel
  • zaangażowania oraz chęci pogłębiania wiedzy z dziedziny automatyki
Dodatkowymi atutami będą:
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • ukończenie studiów kierunkowych z uzyskanie tytułu inżyniera
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
  • stabilność zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • przyjazną atmosferę w młodym i ambitnym zespole
  • atrakcyjne i elastyczne warunki zatrudnienia, pakiet socjalny

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych