Inżynier Robotyk - Specjalista ds. Procesów Spawalniczych i Zgrzewania

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Robotyka Szczecin

Pełen etat
Umowa
Praca w QT Swiss Engineering to przede wszystkim styczność z najnowszymi technologiami w branży automotive oraz realizacja projektów dla najbardziej prestiżowych klientów, takich jak: Volkswagen, Audi, BMW, Mercedes, Tesla, Lexus, Jaguar oraz wielu innych. Obecnie zatrudniamy już ponad 600 osób, a międzynarodowe doświadczenie i szeroki zakres kompetencji high-tech pozwalają nam podejmować coraz śmielsze wyzwania biznesowe.
W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Programowanie robotów spawalniczych (mile widziane znajomość KUKA, ABB, Fanuc),
• Wdrażanie, obsługa, optymalizacja i dobór parametrów zrobotyzowanych procesów spawania,
• Konfiguracja kontrolera zgrzewającego (mile widziane doświadczenie z urządzeniami firmy Bosh i/lub H&W),
• Integracja powiązanych systemów w środowisku produkcyjnym,
• Sporządzanie dokumentacji technicznej.

OCZEKUJEMY:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe (inżynieria materiałowa, automatyka i robotyka, mechanika i budowa maszyn, specjalizacja spawalnicza),
• Praktyczna wiedza z zakresu procesów spawalniczych, zgrzewania i pozostałych technologii łączenia,
• Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (miejsce delegacji: głównie Europa, rzadziej Azja oraz USA) – warunek konieczny,
• Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane,
• Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
• Czynne prawo jazdy kat. B,
• Dobra znajomość obsługi komputera oraz Ms Office (głównie Excel).

OFERUJEMY:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - po umowie na okres próbny, 95% naszych pracowników otrzymuje umowę na czas nieokreślony,
• Dodatkowe premiowanie w trakcie wyjazdów służbowych dla doświadczonych i samodzielnych pracowników,
• Możliwość poznania najnowszych technologii w branży automotive przy projektach dla takich firm jak BMW, Mercedes, Tesla, Jaguar i wiele innych, w ich własnych siedzibach,
• Regularny rozwój wiedzy i umiejętności technicznych poprzez wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia,
• Benefity pracownicze takie jak elastyczny czas pracy, karta Multisport, ubezpieczenie podróżne, opiekę medyczną Medicover oraz lekcje j. niemieckiego w biurze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z poniższą klauzulą na adres: rekrutacja@qt-swiss.eu:

„Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez QT Swiss Engineering Sp. z o.o. do celów związanych z tym i przyszłym procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).”

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych