Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Robotyka Katowice

Pełen etat
Umowa
Praca w QT Swiss Engineering to przede wszystkim styczność z najnowszymi technologiami w branży automotive oraz realizacja projektów dla najbardziej prestiżowych klientów, takich jak: Volkswagen, Audi, BMW, Mercedes, Tesla, Lexus, Jaguar oraz wielu innych.

Obecnie zatrudniamy już ponad 600 osób, a międzynarodowe doświadczenie i szeroki zakres kompetencji high-tech pozwalają nam podejmować coraz śmielsze wyzwania biznesowe.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier Robotyki Offline
Miejsce pracy: Katowice

Główne obowiązki:
  • programowanie robotów offline (RobCAD, Delmia V5 Robotics, Process Designer/Process Simulate)
  • symulacja stanowisk zrobotyzowanych
  • sporządzanie czytelnej dokumentacji

Wymagania wobec kandydatów:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki: Automatyka i Robotyka, Mechanika i Budowa Maszyn)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub znajomość branży automotive - mile widziana
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • dyspozycyjność i gotowość do odbywania rzadkich podróży zagranicznych (10-20% czasu w skali roku)
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie w terminową realizację powierzonych zadań

Nasza oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - po umowie na okres próbny, 95% naszych pracowników otrzymuje umowę na czas nieokreślony
  • możliwość poznania najnowszych technologii w branży automotive przy projektach dla takich firm jak BMW, Mercedes, Tesla, Jaguar i wiele innych
  • system SKILLS oferujący regularny rozwój wiedzy i umiejętności technicznych poprzez wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia
  • benefity pracownicze takie jak elastyczny czas pracy, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe i podróżne, opiekę medyczną Medicover oraz lekcje j. niemieckiego w biurze

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych