To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Robotyka Szczecin

Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
Firma z branży Automotive, lider w dziedzinie robotyki w Europie z ugruntowaną pozycją na rynku międzynarodowym podpartą wieloletnim doświadczeniem w zakresie robotyki i automatyki przemysłowej.

W związku z dalszym rozwojem, poszukujemy do naszych oddziałów kandydatów na stanowisko:

Inżynier Robotyki Offline

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:
  • Programowanie robotów offline (Delmia, Process Designer/Process Simulate)
  • Symulacja stanowisk zrobotyzowanych
  • Sporządzanie czytelnej dokumentacji

Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe zawodowe lub magisterskie na kierunku Automatyka i Robotyka, Mechanika i budowa maszyn, Mechatronika
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Gotowość do wyjazdów służbowych – wyjazdy sporadyczne
  Mile widziane:
  • Doświadczenie w branży Automotive

Oferujemy:
  • Możliwość kształcenia, rozwoju oraz awansu w firmie o pozycji lidera na rynku automotive
  • Specjalistyczne szkolenia, wprowadzenie i wdrożenie w standardy branżowe
  • Uczestnictwo w realizacji międzynarodowych projektów dla renomowanych Klientów
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres hr@qt-swiss.eu
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry