Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Robotyka Gliwice

Pełen etat
Umowa
Praca w QT Swiss Engineering to przede wszystkim styczność z najnowszymi technologiami w branży automotive oraz realizacja projektów dla najbardziej prestiżowych klientów, takich jak: Volkswagen, Audi, BMW, Mercedes, Tesla, Lexus, Jaguar oraz wielu innych.

Obecnie zatrudniamy już ponad 600 osób, a międzynarodowe doświadczenie i szeroki zakres kompetencji high-tech pozwalają nam podejmować coraz śmielsze wyzwania biznesowe.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier Robotyki Online
Miejsce pracy: Gliwice

Główne zadania na stanowisku:
  • Programowanie robotów KUKA, FANUC oraz integracja powiązanych systemów w środowisku produkcyjnym,
  • Konfiguracja, uruchomienie i testowanie dostarczonych rozwiązań,
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej.

Oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego technicznego o profilu mechanicznym, technologicznym – mile widziana: Automatyka i Robotyka,
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu min. komunikatywnym,
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych – warunek konieczny,
  • Mile widziana znajomość obsługi robotów przemysłowych i/lub branży automotive.

Oferujemy:
  • Interesująca praca pełna wyzwań, zarówno w biurze, jak i w siedzibach największych producentów samochodowych na świecie,
  • Udział w tworzeniu samochodów z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych,
  • Możliwość kształcenia, rozwoju w firmie o pozycji lidera na rynku,
  • Indywidualnie zaprojektowana ścieżka awansu według regularnego systemu oceny kompetencji,
  • Narzędzia niezbędne do realizacji wyznaczonych celów, organizacja podróży służbowych oraz pokrycie kosztów delegacji, diety,
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę w pełnym wymiarze),
  • Karta Multisport, prywatna opieka medyczna oraz inne profity pracownicze.

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych