Inżynier Robotyki Online - Poznań

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Automatyka Poznań

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem w 2017 roku zatrudnienie znalazło 30 000 osób w całej Polsce. Oferujemy pracę dorywczą, tymczasową i stałą. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością. Jesteśmy właścicielem portalu pracy dorywczej strefajob.pl.

Aktualnie dla naszego klienta firmy z 15 letnim doświadczeniem w realizacji projektów z zakresu automatyki i robotyki dla największych marek automotive na świecie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Robotyki Online
Miejsce pracy: Poznań

Nasza oferta:
• Zatrudnienie w firmie o pozycji lidera na rynku automotive
• Udział w ciekawych, międzynarodowych projektach z zakresu robotyki dla renomowanych firm na świecie
• Możliwość rozwoju zawodowego- indywidualnie dopasowana ścieżka
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków i umiejętności
• Pracę w młodym i dynamicznym zespole
• Specjalistyczne szkolenia i wdrożenie w standardy branżowe
• Możliwość poznania najnowszych technologii w branży motoryzacyjnej
• Dodatkowy system premiowania

Zadania:
• Programowanie online robotów przemysłowych (KUKA, Fanuc)
• Konfiguracja, uruchamianie i testowanie dostarczanych rozwiązań
• Sporządzanie dokumentacji technicznej

Nasze oczekiwania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe (Automatyka i robotyka, Budowa maszyn, Mechatronika)
• Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
• Znajomość programowania robotów
• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
• Gotowość do podróży służbowych (w tym zagranicznych)

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych