Kierownik Ds. Konserwacji i Utrzymania Ruchu

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Mrągowo

Pełen etat
Umowa
Dla naszego klienta, producenta z branży automotive poszukujemy obecnie kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Zadania na tym stanowisku:
  • Nadzorowanie i koordynowanie pracy podległej komórki organizacyjnej zgodnie z kryteriami systemu 5R
  • Zapewnienie dostępność techniczną narzędzi produkcyjnych i odpowiedzialność za eliminację zakłóceń w trwającym procesie produkcyjnym
  • Ciągłe monitorowanie i dokumentowanie wymagań konserwacyjnych narzędzi i elementów narzędzi (wtrysk z gumy i tworzyw sztucznych), a także inicjowanie niezbędnych i odpowiednich środków
  • Ponadto zakup i zabezpieczenie dostępności części zamiennych, a także optymalizacja magazynu części zamiennych
  • Opracowywanie strategicznych celów długo i krótkoterminowych, które wspierają misję i wizję firmy
  • Zarządzanie i szkolenie pracowników zaangażowanych w prace konserwacyjne i naprawcze w koordynacji z kierownikami obszaru produkcji
  • Implementacja dalszej poprawy procesów technologicznych i jakości produktu
  • Planowanie i koordynacja zadań konserwacyjnych zgodnie z priorytetami, personelem i środkami
  • Cykliczna ocena wydajności zespołu, przy pomocy kluczowych wskaźników wydajności (KPI), określenie największego potencjału do poprawy oraz odpowiednie środki do wdrożenia, konsekwencja w działaniu.
Wymagania:
  • Kwalifikacje techniczne (kursy lub studia), np. w inżynierii mechanicznej, elektrotechnice lub odpowiednie doświadczenia w przemyśle
  • Doświadczenie w zakresie konserwacji, serwisowania i bezpieczeństwa operacyjnego urządzeń z mechanicznego i / lub elektrycznego punktu widzenia
  • Znajomość takich dziedzin jak: pneumatyka, automatyka
  • Mile widziane doświadczenie przywódcze i umiejętności optymalizacji procesów
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, umiejętność pracy w grupie
  • Podejście ukierunkowane na rozwiązywanie problemów, umiejętność pracy w zespole jak i duża samodzielność
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację.
Nasze klient oferuje:
  • Ciekawą pracę z różnorodnymi zadaniami w międzynarodowej organizacji z branży Automotive
  • Bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Innowacyjne i wysoce techniczne środowisko pracy u producenta produktów Premium
  • Pozytywna, koleżeńska atmosfera w pracy, w działach ze szczupłymi strukturami
  • Elastyczny czas pracy.

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych