Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Automatyka Warszawa

Pełen etat
Umowa
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży spożywczej FMCG, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Kierownika działu Utrzymania Ruchu.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie kilkuosobowym zespołem Utrzymania Ruchu oraz nadzór nad sprawnością techniczną parku maszynowego w zakładzie produkcyjnym.

Informacje o kliencie
Dla naszego klienta, firmy z branży FMCG, jednego z liderów na rynku świeżej żywności, posiadającego 1 zakład produkcyjny (uruchomiony proces inwestycyjny budowy drugiego zakładu produkcyjnego), poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownika działu Utrzymania Ruchu. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest na południowych obrzeżach Warszawy.

Opis stanowiska
- Odpowiedzialność za zarządzanie zespołem Utrzymania Ruchu w zakładzie produkcyjnym oraz raportowanie realizacji zleconych prac
- Nadzorowanie sprawności technicznej parku maszynowego
- Opracowywanie i analiza przyczyn i skutków powstawania awarii, planowanie i wdrażanie działań prewencyjnych
- Planowanie zakresu prac remontowych, organizowanie i nadzór nad realizacją harmonogramów remontów
- Wspieranie procesów inwestycyjnych w obszarze technicznym, współpraca z działem inwestycji oraz podwykonawcami i serwisami zewnętrznymi
- Prowadzenie oraz nadzorowanie dokumentacji technicznej

Profil kandydata

- Wykształcenie wyższe (Automatyka, Mechanika i budowa maszyn, Elektrotechnika, Mechatronika)
- Minimum 7 letnie  doświadczenie zawodowe w pracy w dziale utrzymania ruchu w branży spożywczej
- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
- Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
- Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy
- Pracę w przedsiębiorstwie o stabilnej pozycji na rynku
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pakiety benefitów

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych