To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Kraków Lub Tarnów

Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów, specjalizującego się w sprzedaży, montażu, modernizacji oraz konserwacji urządzeń dźwigowych poszukuje osób na stanowisko:

Konserwator dźwigów (wind)

Zadania:
·         Konserwacja i serwis urządzeń dźwigowych
·         Prowadzenie okresowych przeglądów
·         Naprawy i regulacje w konserwowanych urządzeniach
·         Przygotowywanie urządzeń pod odbiory UDT
·         Dyżury w pogotowiu dźwigowym

Wymagania:
·         Uprawnienia UDT do konserwacji dźwigów
·         Uprawnienia elektryczne SEP do 1kV
·         Prawo jazdy kat. B
·         Znajomość j. angielskiego lub hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem
·         Wykształcenie techniczne

Oferujemy:
·         Wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od umiejętności
·         Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
·         Szkolenia specjalistyczne dla pracowników
·         Pracę od pon.-pt. w godzinach 7-15
·         Narzędzia pracy: samochód i telefon służbowy

Miejsce pracy: Tarnów lub Kraków
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry