Konserwator Urządzeń Dźwigowych

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Mechanika Łódź

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich kluczowych Klientów, KONE – światowego lidera w branży wind i schodów ruchomych, poszukuje osób na stanowisko:

Numer ref. KUD/037/ILG
  • Łódź i okolice

Zadania:
  • Realizacja wszystkich czynności serwisowych (windy, schody, chodniki ruchome, drzwi automatyczne, dźwigi)
  • Czynności wykonywane zgodnie z wymogami umów serwisowych, polityką spółki oraz procesami KONE
Wymagania:
  • Uprawnienia UDT kat. I do konserwacji urządzeń transportu bliskiego
  • SEP do 1 kV
  • Doświadczenie w zakresie konserwacji i napraw urządzeń dźwigowych
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie KONE
  • Dostęp do licznych benefitów pozapłacowych (samochód służbowy do użytku własnego, telefon, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, karta multisport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie itp.)
  • Możliwość rozwoju osobistego i zdobycia doświadczenia u światowego lidera w branży wind i schodów ruchomych

Zainteresowany?
Zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 608 549 215

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych