Konserwator urządzeń dźwigowych

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Wrocław

Pełen etat
Umowa
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów specjalizującego się w produkcji dźwigów osobowych i towarowych oraz świadczeniu wysokiej jakości usług serwisowych poszukuje osób na stanowisko:

Jakie będą Twoje zadania:
  • Konserwacja i utrzymanie sprawności urządzeń dźwigowych
  • Przeglądy okresowe, usuwanie awarii, przygotowanie urządzeń do odbioru przez UDT
  • Dbałość o pozytywne kontakty z klientami
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych
  • Modernizacja urządzeń

Czego wymagamy:
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Uprawnień elektrycznych SEP do 1 kV ’E’
  • Uprawnień do konserwacji dźwigów osobowych i towarowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane uprawnienia na schody ruchome i platformy dla niepełnosprawnych

Co mamy do zaoferowania:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy
  • Ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku
  • Pracę o charakterze terenowym we Wrocławiu i okolicach
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód i telefon służbowy
  • Świadczenia z Funduszu Socjalnego (bony świąteczne, dofinansowanie urlopów)

Miejsce pracy: Wrocław i okolice

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych