Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Kościerzyna

Pełen etat
Umowa
Dla naszego Klienta, producenta mebli, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Konstruktor mebli
Miejsce pracy: Kartuzy

Zakres obowiązków:

·        Projektowanie, konstruowanie i digitalizacja nowych modeli do produkcji
·        Modernizacja istniejących modeli
·        Nanoszenie zmian w projektach w programie ArtCam, ustawianie cięć
·        Tworzenie rysunków w formacie DXF
·        Sporządzanie dokumentacji technicznej, kalkulacji kosztów, instrukcji montażu
·        Dobór odpowiednich materiałów, technologii produkcji, uzgadnianie zmian konstrukcyjnych
·        Nadzór nad procesem technologicznym produkcji

Wymagania:

·        Doświadczenie na stanowisko konstruktora, projektanta mebli
·        Znajomość programów CAD/CAM ( ArtCam lub inne)
·        Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym – mile widziana
·        Umiejętność pracy w zespole
·        Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, terminowość

Oferujemy:

·       Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
·       Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
·       Atrakcyjne wynagrodzenie
·        Ubezpieczenie grupowe

Osoby zainteresowane, prosimy o przesyłanie CV wraz z aktualną klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Oferta pracy stałej, z zatrudnieniem bezpośrednim w firmie.
Nr Cert. AP nr 6231

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych