To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Operator Dąbrowa Górnicza

Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
Dla naszego Klienta – dużej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Dąbrowie Górniczej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kontroler Jakości

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Nr ref. KJ/14411

Najważniejsze obowiązki:
  • kontrola jakości produktu,
  • przeprowadzanie audytów wyrobów gotowych i półproduktów,
  • postępowanie z wyrobem niezgodnym,
  • przeprowadzanie testów jakościowych,
  • prowadzenie dokumentacji jakościowej.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie (preferowane o profilu technicznym),
  • doświadczenie w jakościowej kontroli produktów,
  • znajomość procesu produkcyjnego,
  • podstawowa znajomość MS Office,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • odpowiedzialność, samodzielność.
Mile widziane:
  • podstawowa znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • liczne dodatki i premie,
  • bezpłatny transport z okolicznych miast i miejscowości,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych, opieka medyczna + dofinansowanie do posiłków, pakietów sportowych.
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry