Koordynator/ Starszy Specjalista Utrzymania Ruchu

Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej zatrudniającej 1500 osób, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:
Zakres obowiązków:
  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn i innych urządzeń produkcyjnych
  • Eliminacja zakłóceń w procesie produkcji zgodnie z wymogami zarządzania produkcją,
  • Analiza stanu technicznego urządzeń, maszyn, instalacji i budynków zgodnych z przepisami budowlanymi
  • Organizacja planowych przeglądów gwarancyjnych, pilnowanie ich właściwych terminów, konserwacji, napraw maszyn, obiektów budowlanych, wszelkich instalacji znajdujących się na obiektach firmy
  • Dokumentacja wszystkich działań prowadzonych w ramach systemu zarządzania utrzymaniem ruchu
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji technicznej- serwisowej, gwarancyjnej i pogwarancyjnej z podejmowanych działań
  • Tworzenie dokumentacji przeglądów i napraw serwisowych, a także raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne
  • Wykonywanie wszystkich prac zgodnie z obowiązującymi przepisami, specyfikacjami producenta i ogólnie obowiązującymi przepisami
  • Przestrzeganie wszystkich przepisów dotyczących bezpieczeństwa pracy, ochrony zdrowia i ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony środowiska
  • Zarządzanie podległym zespołem

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
  • Znajomość zasad serwisowania urządzeń
  • Dobra organizacja czasu pracy, doświadczenie zawodowe
  • Uprawnienia zawodowe z zakresu SEP E1 do 1KV
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie utrzymania ruchu, zarządzania, automatyki, elektryki, mechaniki
  • Precyzyjność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne, jak również pracy pod presją czasu

Nasz klient oferuje:
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Pracę w systemie 1- zmianowym
  • Możliwość współtworzenia nowoczesnego przedsiębiorstwa
  • Dużą decyzyjność oraz realny wpływ na rozwój organizacji

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry