Lider - automatyk / utrzymanie ruchu Legnica

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Automatyka Legnica

Pełen etat
Umowa
Dla naszego klienta, producenta części plastikowych, poszukujemy kandydatów na stanowiska: Lider w dziale utrzymania ruchu

Oferujemy:

• umowę o pracę bezpośrednio z zakładem
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz konkurencyjny system premiowy
• szkolenia podnoszące kwalifikacje oraz realną możliwość rozwoju
• szeroki pakiet dodatkowych świadczeń, jak wczasy pod gruszą, karty podarunkowe, bony świąteczne, dofinansowanie zajęć sportowych czy dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
• pracę jednozmianową w godzinach 8-16

Opis stanowiska:
  • zarządzanie działem utrzymania ruchu w powierzonym obszarze (automatyka)
  • kierowanie i nadzór pracy zespołu 10 -ciu automatyków
  • rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych
  • współpraca z innymi liderami i kierownikami,
  • uczestniczenie w procesach prac prewencyjnych i konserwacyjnych oraz usuwanie awarii przyrządów kontrolno-montażowych
Wymagania względem kandydatów:
  • wykształcenie wyższe techniczne (Elektrotechnika, Telekomunikacja, Automatyka i Robotyka, Automatyka lub pokrewne)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w programowaniu robotów KUKA oraz Fanuc
  • uprawnienia SEP G1 E do 1 kV
zainetresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez link : https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=f704008f5c654b068ac5ac1b1166daf8

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych