Maszyny do lakierowania selektywnego PCB

Szczegóły ogłoszenia

Nowe zespoły nie mogą być zanurzane ani ręcznie natryskiwane. Ręczne maskowanie zwiększa nakład pracy i koszty. Powlekanie ewoluowało z niszowego procesu do głównego nurtu wymagań, ponieważ elektronika jest umieszczana w coraz trudniejszych środowiskach, w których ochrona jest kluczowa. Selektywne i precyzyjne osadzanie zgodnych materiałów powłokowych umożliwia wytrzymałą elektronikę przy jednoczesnym zmniejszeniu ilości lotnych związków organicznych i kosztów operacyjnych.

Więcej informacji o produktach na stronie C.H. Erbslöh Polska
https://cherbsloeh.pl/oferta/elektronika-i-elektrotechnika/374-dozowniki-i-systemy-dozujace/maszyny-do-lakierowania-selektywnego-pcb Nowe zespoły nie mogą być zanurzane ani ręcznie natryskiwane. Ręczne maskowanie zwiększa nakład pracy i koszty. Powlekanie ewoluowało z niszowego procesu do głównego nurtu wymagań, ponieważ elektronika jest umieszczana w coraz trudniejszych środowiskach, w których ochrona jest kluczowa. Selektywne i precyzyjne osadzanie zgodnych materiałów powłokowych umożliwia wytrzymałą elektronikę przy jednoczesnym zmniejszeniu ilości lotnych związków organicznych i kosztów operacyjnych.

Więcej informacji o produktach na stronie C.H. Erbslöh Polska
https://cherbsloeh.pl/oferta/elektronika-i-elektrotechnika/374-dozowniki-i-systemy-dozujace/maszyny-do-lakierowania-selektywnego-pcb

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 228... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry