Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii HVAC Warszawa

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.
W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Obowiązki:
  • Wykonywanie przeglądów serwisowych oraz planowanych napraw instalacji przemysłowych z zakresu: klimatyzacji, wentylacji, centralnego monitoringu warunków środowiskowych,
  • Diagnoza i usuwanie bieżących awarii instalacji HVAC (klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo),
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej.

Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne o specjalności ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja (HVAC),
  • Min. 2 lata doświadczenia w zakresie montażu i serwisowania klimatyzacyjnych i wentylacyjnych,
  • Świadectwa kwalifikacji G1, G2, G3 i E,
  • Znajomość dokumentacji technicznej z zakresu wentylacji,
  • Umiejętność czytania schematów ideowych,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w systemie zmianowym 6:00-18:00 lub 18:00-6:00 (pon-pt),
  • Odpowiedzialne i rozwojowe stanowisko pracy,
  • Unikalne i cenne doświadczenie zawodowe,
  • Możliwość szkoleń i rozwijania kwalifikacji oraz awansu w strukturach firmy.

Prosimy o dołączenie do przekazywanego CV poniższej klauzuli:
„Działając na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO), wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ISS Facility Services z o.o. z siedzibą w Warszawie do celów związanych z procesem rekrutacji. Potwierdzam, że zapoznałem się z Polityką prywatności spółek ISS opublikowaną na stronie https://www.pl.issworld.com/ i jestem świadom wszystkich kwestii uregulowanych w powyższej Polityce prywatności związanych z przetwarzaniem moich danych osobowych, w tym okresu, przez jaki przechowywane będą moje dane osobowe oraz przysługujących mi praw, w tym prawa do wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie”.

Informujemy:
„Administratorem Państwa danych osobowych jest ISS Facility Services z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Cybernetyki 10, 02-677 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000034666, NIP 6761771576. Wszelkie dane administratora danych, informacje dotyczące przysługujących Państwu praw, celu i podstawy prawnej przetwarzania, okresu przez który dane będą przechowywane oraz wszelkie inne informacje zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO), zostały zamieszczone w zakładce Polityka prywatności. Prosimy o uważne zapoznanie się z Polityką prywatności przed przesłaniem nam swojej aplikacji”.

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych