Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Mechanika Poznań

AP VECTOR (KRAZ 11459) – Nowoczesna i prężnie rozwijająca się agencja zatrudnienia działająca na rynku polskim i europejskim. Świadczymy usługi rekrutacyjne dla firm z sektora produkcji, usług i budownictwa. Pomagamy rozwinąć skrzydła najlepszym specjalistom rekomendując ich umiejętności i doświadczenie rzetelnym firmom.

Aktualnie dla firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:
Automatyk
Poznań
Nr ref.: ATM/1810/218/NN
Obowiązki
• Stały nadzór nad sprawnością maszyn i urządzeń produkcyjnych
• Szybkie i skuteczne naprawy zapewniające bezawaryjną i efektywną pracę maszyn
• Prowadzenie regularnych przeglądów prewencyjnych oraz konserwacji maszyn i urządzeń zgodnie z ustalonym harmonogramem
• Sporządzanie raportów dotyczących przeprowadzanych prac serwisowych
• Zgłaszanie zapotrzebowania na niezbędne części zamienne i materiały niezbędne do realizacji napraw
• Możliwość wprowadzania własnych rozwiązań usprawniających linię produkcyjną z zakresu automatyki

Wymagania
• Wykształcenie wyższe techniczne lub techniczne z doświadczeniem w pracy na stanowisku elektryk/elektromechanik,
• Praktyczna znajomość zagadnień utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym potwierdzona doświadczeniem zawodowym,
• Uprawnienia SEP do 1kV (posiadanie uprawnień na napięcia wyższe będzie dodatkowym atutem),
• Znajomość obsługi komputera oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej,
• Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych,
• Znajomość języków programowania sterowników PLC (dodatkowy atut)

Oferujemy
• Umowę o pracę w firmie o zagranicznym kapitale
• Pracę w przyjaznej atmosferze
• System prowizyjny 10% od wynagrodzenia miesięcznego, premie roczne
• Pracę w systemie 2-zmianowym (6-14 i 14-22)
• Szkolenia związane z potrzebami podwyższania kompetencji w firmie
• Kartę Multisport
• Wczasy pod gruszą, dofinansowanie obozów i zimowisk dzieci pracowników, wyprawki
• szkolne dla dzieci pracowników
• Nielimitowany dostęp do napojów, świeże owoce, jogurty,
• Zakup pracowniczy ubioru

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych