Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Mechanika Bielsko-Biała

Pełen etat
Umowa
Dla jednego z naszych klientów - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MECHANIKA UTRZYMANIA RUCHU

Lokalizacja: Bielsko - Biała

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • darmową, prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • darmowe, dodatkowe ubezpieczenie NNW,
  • dofinansowanie karty Multisport,
  • paczki świąteczne dla dzieci pracowników,
  • bezpieczne i etyczne środowisko pracy,
  • pracę w firmie o ugruntowanej reputacji w międzynarodowym środowisku,
  • wewnętrzny parking dla pracowników, parking dla rowerów oraz motocykli.
OBOWIĄZKI:
  • dokonywanie napraw mechanicznych, hydraulicznych i pneumatycznych maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • konserwacja, regulacja, modernizacja oraz wykonywanie planowych przeglądów,
  • regeneracja części,
  • ciągła poprawa stanu i pracy maszyn oraz urządzeń w celu zapewnienia wysokich standardów jakościowych.
WYMAGANIA:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika lub ślusarza Utrzymania Ruchu,
  • doświadczenie w zakresie podstawowych napraw i regulacji maszyn,
  • zainteresowania oraz zdolności mechaniczne,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4-zmianowym.
Jeśli oferta Cię zainteresowała – nie czekaj – APLIKUJ!

Zgodnie z ustawą z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. moich danych osobowych zawartych w CV, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. moich danych osobowych, zawartych w CV, w celu prowadzenia i administrowania procesami przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. potencjalnym pracodawcom w celu związanym z przedstawieniem im mojej kandydatury w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. moich danych osobowych w zakresie: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu; w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Katowicach (40-035) przy ul. Jagiellońska 6/8. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, Pani\Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego z udziałem Pani/Pana osoby.

Wpis KRAZ : 8162

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych