Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
Agencja Personalna PGB Human Resources, dla swojego stałego Klienta branży Automotive, w związku z rozwojem, poszukuje osoby na stanowisko: Młodszy Technolog.
Miejsce pracy: Nowy Tomyśl

Opis stanowiska:

  • Współpraca z działem konstrukcji i produkcji
  • Tworzenie list materiałowych
  • Tworzenie planów pracy
  • Optymalizacja procesu
  • Bieżąca realizacja zamówień
Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Język angielski techniczny dobry w mowie i piśmie
  • Terminowość oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość oprogramowania CAD 2D oraz systemu SAP będzie dodatkowym atutem
Ze strony Klienta:

  • Umowa na okres próbny, następnie umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Praca w godzinach 8-16
  • Szkolenie z zakresu SAP i CAD
  • Pakiet medyczny LuxMed
  • Częściowe finansowanie pakietu Multisport

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 500... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry