Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Operator Pabianice

Pełen etat
Umowa
Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664) to specjalistyczna firma doradztwa personalnego, która współpracuje z najbardziej wymagającymi Klientami poszukującymi pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Nastawiacz maszyn
Miejsce pracy: Pabianice

Obowiązki:
- obsługa maszyn, robotów i urządzeń produkcyjnych,
- dbanie o właściwy stan techniczny maszyn - konserwacja i drobne naprawy w zakresie mechaniki,
- prowadzenie pomiarów i kontroli oraz korygowanie procesów,
- realizacja założonych celów ilościowych i jakościowych.

Wymagania:
- wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,
- podstawowa wiedza z zakresu mechaniki,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym,
- doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych na podobnym stanowisku.

Oferta:
stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (od pierwszego dnia bezpośrednio z pracodawcą),
- benefity: opieka medyczna w Przychodni Zakładowej, dofinansowanie do posiłkówkarta Benefit System,
- zaplecze socjalne: pożyczki na preferencyjnych warunkach, paczki dla dzieci oraz świadczenia z okazji Świąt, imprezy integracyjne,
- nagrody w ramach programu motywacyjnego, ulepszającego jakość i polecającego,
- szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby - proszę o przesłanie CV.

Prosimy także o dodanie klauzuli następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych