Oferta pracy na stanowisku elektromontera

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Elektryka i Energetyka Warszawa

Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
Informacja o firmie:
Firma KERT jest producentem maszyn. Specjalizujemy się w produkcji urządzeń etykietujących oraz automatyzujemy produkcję poprzez innowacyjne rozwiązania jak zakręcarki, podajniki, transportery, manipulacja produktem czy stanowiska zrobotyzowane.
Branża firmy : Mechanika i Budowa Maszyn
Informacja o stanowisku:
Nazwa stanowiska: elektromonter
Rodzaj: Praca stała
Branża oferty: Automatyka i Robotyka

Zadania:
- montaż maszyn,
- przygotowywanie elementów składowych maszyn,
- przygotowywanie szaf sterowniczych do kablowania,
- kablowanie szaf sterowniczych,
- kablowanie maszyn,
- programowanie falowników, wzmacniaczy serwo, drukarek, sterowników itp.
- uruchamianie i testowanie maszyn przed wyjazdem do klienta,

Wymagania:
- wiedza z zakresu elektryki i automatyki,
- wiedza z zakresu mechaniki i obróbki materiałów,
- chęci do pracy i rozwoju,
- dyspozycyjność 5 dni w tygodniu,
- uprawnienia SEP do 1kV mile widziane.
- wysoka estetyka i dokładność pracy

Oferowane warunki:
- praca przy ciekawych projektach dla renomowanych firm,
- możliwości poznania świata automatyki przemysłowej,
- możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o doświadczenie naszej firmy i stosowanie wysokiej klasy sprzętu w maszynach,
- przyjazną atmosferę pracy,
- wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności,
- miejsce pracy Warszawa-Mokotów-Siekierki,
- firmowe ubranie i niezbędne narzędzia.

Proszę o przesyłanie aplikacji na e-mail: p.sulewski@kert.pl

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych