Operator Maszyn Skrawających / Frezer

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Operator Ujazd

Pełen etat
Umowa
Dla naszego Klienta - nowoczesnej i stale rozwijającej się firmy z branży automotive o międzynarodowym, stabilnym kapitale, w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gmina Ujazd (bezpłatny transport z okolicznych miejscowości)

Nr ref. OF/11508

Firma oferuje bezpłatny transport pracowniczy z Kędzierzyna-Koźle, Strzelec Opolskich, Zawadzkiego, Toszka oraz Pyskowic.

Najważniejsze obowiązki:
  • obsługa obrabiarek CNC - frezarki,
  • programowanie, uzbrajanie i ustawianie maszyn CNC,
  • kontrola jakości wykonanych części,
  • konserwacja oraz pielęgnacja maszyn i narzędzi,
  • rozpoznawanie wraz z elminowaniem wad jakościowych,
  • realizacja produkcji zgodnie z planami produkcyjnymi,
  • zgłaszanie występujących awarii maszyn i urządzeń,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z pracą maszyn i urządzeń.
Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność,
  • precyzja w realizacji zadań.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie – pierwsza umowa na 1 rok,
  • pracę w nowoczesnym, międzynarodowym przedsiębiorstwie produkcyjnym z branży automotive, które cały czas się rozwija,
  • bezpłatny transport pracowniczy z wybranych miejscowości,
  • dodatkowe benefity (m.in. ubezpieczenie grupowe oraz dofinansowanie do obiadów),
  • szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy.

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych