Operator maszyny CNC pianka tapicerska, 12,07 € brutto/h, Lokeren Belgia

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Operator Opole

Pełen etat
Umowa
Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.
Dla naszego Klienta - firmy produkującej materace, poduszki oraz narzuty na łóżka, poszukujemy osób chętnych podjąć stałą pracę w Belgii na stanowisku:

Operator maszyny CNC pianka tapicerska

Miejsce pracy: Lokeren Belgia

Opis stanowiska:
  • obsługa oraz ustawianie parametrów maszyny CNC do cięcia bloków pianki tapicerskiej zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem produkcji, zgodnie z dokumentacją techniczną
  • monitorowanie jakości podczas pracy maszyny
  • wykonywanie codziennych zadań w zakresie konserwacji prewencyjnej i technicznej maszyny
  • prawidłowe pozycjonowanie bloków w maszynie
  • układanie pociętych bloków na paletach
  • indywidualne cięcie pianki na wymiar
  • praca w systemie 2 zmianowym (5.30-13.15 oraz 13.15-21.00 lub 7.00-15.45)

Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe lub techniczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • samodzielność
  • dokładność, dbałość o szczegóły
  • umiejętność pracy w grupie
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy (heftuck)
Oferujemy:
  • zatrudnienie na belgijskich warunkach
  • stawkę: 12,07 € brutto/h (361€netto tyg.) wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
  • dodatki zmianowe: +6%(12,79 €brutto/h)
  • bon żywnościowy w wysokości 5,20 € / dzień pracy (1,09 € - wkład własny pracownika)
  • dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 3800 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto)
  • premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2060 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
  • gwarantowane 38 h pracy tygodniowo
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • opiekę polskiego koordynatora
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 95 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 145€/tydzień (pokój 1-osobowy)
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9 euro miesięcznie
  • pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

Dodatkowe informacje:
Polub nas na facebooku:
Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 503 028 128, +48 572 325 580

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych