Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Operator Sosnowiec

Pełen etat
Umowa
Dla naszego Klienta – dużej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Sosnowcu - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Procesu / Ustawiacz

Miejsce pracy: Sosnowiec

Nr ref. OP/14311

Praca na dwie zmiany.

Zatrudnienie bezpośrednio w firmie.

Najważniejsze obowiązki:
  • obsługa prasy i centralnej dystrybucji materiału,
  • czyszczenie i wymiana form,
  • regulacja i kontrola parametrów procesu,
  • kontrola jakości wyrobu w procesie.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy jako operator procesu (preferowane: wtryskarki, wytłaczarki lub prasy), lub na podobnym stanowisku,
  • znajomość dokumentacji jakościowej i procesowej,
  • umiejętność szybkiego reagowania na zmiany,
  • zdolności manualne,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • samodzielność, odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • liczne dodatki i premie,
  • bezpłatny transport z okolicznych miast i miejscowości,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • dofinansowanie do posiłków, pakietów sportowych,
  • opieka medyczna,
  • możliwości rozwoju zawodowego.

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych