Operator tokarki,15,46€ brutto/h, Kontich, Belgia

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Operator Opole

Pełen etat
Umowa
Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla naszego Klienta - firmy produkującej wysokiej jakości uszczelnienia i łożyska z tworzyw sztucznych stosowanych w takich branżach jak: żeglarstwo, lotnictwo, kosmonautyka, sektor medyczny i Formuła 1 - poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

 Operator tokarki
 Miejsce pracy: Kontich, Belgia

Opis stanowiska:
  • przygotowywanie materiałów z metalu i plastiku do maszyn
  • najistotniejsze jest bezpieczeństwo, jakość wykonywanej pracy i produktywność
  • wykonywanie dokładnej i regularnej kontroli otrzymanych produktów dla uzyskania jak najwyższej jakości produktu końcowego
  • pilnowanie prawidłowych ustawień dla tokarki konwencjonalnej
  • zachowanie bezpiecznej pracy z ostrymi narzędziami
  • pilnowanie terminowej realizacji zleceń

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne lub mechaniczne jako operator tokarek
  • doświadczenie w pracy na tokarce konwencjonalnej
  • minimalne doświadczenie przy CNC
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy B

Oferujemy:
  • zatrudnienie na belgijskich warunkach, gwarantowane 38 h pracy tygodniowo
  • stawkę: 15,46 € brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo)
  • pracę w systemie 3-zmianowym (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00)
  • dodatki zmianowe: +12,50% za pracę na 1 i 2 zmianie
  • bony żywnościowe: 8€ brutto / dzień pracy.
  • dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku ok. 4000 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto).
  • premię roczną - w skali przepracowanego roku ok. 2200 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 95 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 145€/tydzień (pokój 1-osobowy).
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 8,33 euro miesięcznie.

Dodatkowe informacje:
Polub nas na facebooku:

 Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580,  +48 503 028 187, +48 515 233 504, +48 786 865 894

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych