Opiekun klienta - Customer care

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Poznań

Szczegóły ogłoszenia

Zadania:

  • planowanie i wdrażanie nowych produktów zakupy / sprzedaż
  • wsparcie działań opiekunów regionalnych
  • wsparcie klienta w procesie sprzedaży
  • praca z dokumentami sprzedażowymi / zakupowymi
  • opracowanie ofert handlowych i ich koordynacja
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań
  • negocjacje handlowe
  • prowadzenie prezentacji handlowych
  • analiza potrzeb klienta
  • promocja produktów firmy
  • dbanie o wizerunek firmy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe mile widziane kierunkowe (elektrotechnika lub automatyka)
  • doświadczenie zawodowe mile widziane
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • ukierunkowanie na rozwój własny i firmy
  • znajomość j.angielskiego – komunikatywna
  • praca z programami Comarch – mile widziana
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej Europejskiej firmie
  • miłą atmosferę w zgranym zespole
  • narzędzia niezbędne do osiągnięcia celu
  • wynagrodzenia oparte o system premiowy i motywacyjny
  • pakiety socjalne
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • profesjonalne szkolenia,

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych