Pojazdy przemysłowe i specjalistyczne: projektowanie i produkcja elektroniki sterującej, modernizacja sterowania, integracja urządzeń automatyki

Szczegóły ogłoszenia

General Robotics specjalizuje się w sterowaniu pojazdów przemysłowych, maszyn roboczych i pojazdów specjalistycznych. Urządzenia, które projektujemy i produkujemy działają w najcięższych warunkach środowiskowych, narażone na drgania, wilgoć oraz ekstremalne temperatury w pojazdach branży komunalnej, budowlanej, górnictwie i rolnictwie. Integrujemy także urządzenia automatyki, zapewniamy pojazdom łączność i możliwość telediagnostyki oraz wprowadzamy rozwiązania Internetu Rzeczy do maszyn i hal przemysłowych.
Oferujemy usługi i wsparcie na każdym etapie rozwoju produktu: od projektu, poprzez serie prototypowe aż po serie produkcyjne. Gwarantujemy szybką i rzetelną realizację Twoich pomysłów.
Współpracujemy z największymi dostawcami komponentów w Europie. Dzięki integracji ich najnowszych rozwiązań w Twojej maszynie masz pewność, że będzie to produkt najwyższej jakości. Ponadto żaden z Twoich konkurentów nie będzie mógł pochwalić się podobnym.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 880... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry