Szczegóły ogłoszenia

Lesko Engineering od blisko 20 lat zajmuje się produkcją dedykowanych maszyn dla przemysłu fleksograficznego. W naszej ofercie znajdują się przewijarki, maszyny sztancujące i arkuszujące, maszyny drukowe, przewijarki inspekcyjne, modułowe linie konwertujące oraz szeroki wachlarz narzędzi do maszyn.

Do tej pory możemy się pochwalić 640 instalacjami maszyn w 64 krajach świata.

Współpracujemy z globalnymi dostawcami podzespołów automatycznych i elektronicznych, a nasze rozwiązania stosowane są w drukarniach w Polsce i na całym świecie.

Sprostając wymaganiom rynku oraz wzrostu produkcji poszukujemy osoby na stanowisko:

AUTOMATYK

KLUCZOWE ZADANIA:

1. Czynny udział w projektach budowy maszyn fleksograficznych, w szczególności:
  • programowanie sterowników PLC,
  • programowanie falowników oraz serwo napędów,
  • projektowanie schematów elektrycznych oraz pneumatycznych
  • projektowanie interfejsów operatorskich,
  • uruchomienie oraz testy maszyn,
  • zamówienia oraz kontakt z dostawcami,
  • nadzór nad montażem elektrycznym maszyn
2. Wsparcie serwisowe istniejących maszyn

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: Automatyka, Robotyka, Informatyka przemysłowa, Mechatronika lub podobne),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność programowania sterowników PLC (mile widziana znajomość sterowników Mitsubishi Electric oraz Pro-Face),
  • doświadczenie z serwo napędami i falownikami,
  • aktualne uprawnienia SEP 1kV kat. E,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację oraz czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej,
  • dyspozycyjność - praca stacjonarna, sporadyczne wyjazdy krajowe i zagraniczne (długość 1-3 dni, częstotliwość 1-2 razy w miesiącu),
  • prawo jazdy kat. B,
  • zdolność do pracy indywidualnej jak i zespołowej,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności,
  • możliwość indywidualnego rozwoju oraz udziału w szkoleniach,
  • pracę nad innowacyjnymi rozwiązaniami,
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie w środowisku międzynarodowym,
  • dostęp do najnowszych technologii,
  • duża samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • pakiet medyczny,
  • dofinansowane posiłki.
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV drogą mailową na adres:
praca@lesko-ing.com.pl

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

Informujemy, że Administratorem danych jest Lesko Engineering Leszek Seroczyński z siedzibą w Nadmie przy ul. Pólko 20. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji / przez okres 1 roku od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail praca@lesko-ing.com.pl. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 513... 513154157Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry