Praca dla Automatyka/Programisty PLC

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Automatyka Piastów

Pełen etat
Umowa
  • Inna
Szukamy człowieka na stanowisko: Automatyk/Programista PLC

Pro-mill tworzą młodzi i zaangażowani ludzie ;) Jesteśmy rozwijającą się firmą produkującą urządzenia ze stali nierdzewnej do branży spożywczej, kosmetycznej, farmaceutycznej, biotechnologicznej.
Miejsce pracy: Piastów
Szukamy osoby na stanowisko Młodszego lub Samodzielnego Automatyka/Programisty PLC – w zależności od Twojego doświadczenia

Obowiązki:
- tworzenie programu PLC zgodnie z wytycznymi,
- wgrywanie programu do sterownika PLC,
- uruchamianie urządzenia – sprawdzenie poprawności działania programu,
- czytanie schematów elektrycznych,
- gotowość do pracy wyjazdowej.

Oczekujemy:
- doświadczenia w programowaniu PLC,
- doświadczenia w pracy ze sterownikami (Schneider, Siemens, Rockwell lub pokrewne),
- wiedza z zakresu elektryki i pneumatyki,
- umiejętność czytania schematów elektrycznych,
- mile widziana znajomość dyrektywy niskonapięciowej, maszynowej, norm branżowych

Oferujemy:

- pracę w młodym zespole,
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
- płatne nadgodziny,
- dodatki finansowe za wyjazdy służbowe,
- możliwość pracy hybrydowej (na późniejszym etapie)
- rodzaj umowy: do uzgodnienia.
- praca na cały etat.

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych