Praca dla elektryka / elektronika

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Oferty Pracy Kraków

Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
  • Umowa o dzieło
  • Umowa zlecenie
  • B2B (FV)
  • Inna

SANT-TECH wiodąca w Polsce firma zajmującą się produkcja zaawansowanych maszyn do obróbki strumieniowo-ścierne poszukuje osoby na stanowisko:

Elektryk/elektronik

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

·         - uczestnictwo w pracach projektowych
·         - budowa rozdzielnic sterowniczych do maszyn przemysłowych
·         - montaż komponentów oraz osprzętu wewnątrz rozdzielnic
·         - współpraca z działem konstruktorskim

Wymagania:
  • Wykształcenia kierunkowego (elektryka/elektronika )
  • Wiedza z zakresu budowy maszyn i urządzeń technicznych oraz zasad ich działania
  • Umiejętność czytania schematów zasilania i sterowania
  • Wysoka estetyka pracy
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne SEP „E” do 1kV
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia ( 3-5 tys zł netto w zależności od doświadczenia)
  • Udział w innowacyjnych projektach
  • Wyzwania i możliwość samorealizacji,
  • Szkolenia zgodne z profilem stanowiska,
  • Wynagrodzenie adekwatne do powierzonych obowiązków.

Oferujemy elastyczne godziny pracy!

Prosimy o przesłanie CV na adres email: rekrutacja@sant-tech.pl z dopiskiem „Elektryk/elektronik”
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry